Chorwacja-Półwysep Istria 1600,00 zł

Kategoria: Wycieczki grupowe w Europie

Data wyjazdu: Do uzgodnienia

Cena obejmuje:  • 7 noclegów w hotelu w Poreću

  • wyżywienie dwa razy dziennie (szwedzki stół, napoje do obiadokolacji-woda,sok lub wino)

  • transport autokarem Lux

  • ubezpieczenie KL i NNW

  • opieka pilota-przewodnika

  • realizacja programów wycieczkowych wg programu (bez wstępów)

  • taxa klimatyczna, kawa i herbata w autokarze


Dodatkowo płatne:


bilety wstępów: ok. 60€


Ramowy program wycieczki:


I dzień - wyjazd z Polski w godzinach rannych, przekroczenie granicy w Cieszynie, przejazd z krótkimi postojami przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji. Przyjazd do Poreća w godz. wieczornych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.


II dzień - śniadanie, czas wolny na wypoczynek i plażowanie. Po południu wspólny spacer po dzielnicy wypoczynkowej Zelena Laguna, obiadokolacja, nocleg.


III dzień - śniadanie, przejazd do centrum Poreća – zwiedzanie miasta z przewodnikiem-pilotem min: Bazylika Eufrazego, ulica Dekumanova, Forum Marsa, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg


IV dzień - śniadanie, czas wolny na plażowanie, obiadokolacja, nocleg.


V dzień - śniadanie, całodzienna wycieczka autokarem i promem: Pula –zwiedzanie miasta min: Amfiteatr rzymski,, Łuk Triumfalny, Świątynia Augusta, Wzgórze zamkowe, Przejazd do Fażany i przepłynięcie promem na archipelag Wysp Brijuni- przejażdżka kolejką turystyczną i zwiedzanie z przewodnikiem wysp, które są Parkiem Narodowym ( dawna letnia rezydencja Marszałka Tito, ruiny budowli rzymskich, okazy flory i fauny, safari park). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


VI dzień - śniadanie, wycieczka do Vsaru - stare miasteczko z czasów rzymskich usytuowane na wzgórzu z pozostałościami zamku biskupiego, następnie przejazd do Rovinj - zwiedzanie miasteczka zwanego chorwackim "Saint Tropez" (barokowy kościół Św. Eufemii, Muzeum Morskie, Brama Św. Benedykta). Pomiędzy Vsarem a Rovinj podziwianie tzw. Limskiego Kanału. Obiadokolacja, nocleg.


VII dzień - śniadanie, czas wolny na plażowanie, obiadokolacja, nocleg.


VIII dzień - śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do stolicy Słowenii - Lublany krótkie zwiedzanie miasta. Wyjazd do Polski w godz. popołudniowych przejazd przez Austrię, Czechy.


IX dzień - przyjazd do Polski w godzinach porannych.


 Z INNYMI DOBRZE, Z NAMI NAJLEPIEJ !!!