Czeska i Saksońska Szwajcaria od 750,00 zł

Kategoria: Wycieczki grupowe w Europie

Data wyjazdu: Do uzgodnienia

Cena obejmuje:  • przewóz autokarowy, parkingi

  • 3x nocleg, wyżywienie (3x śniadanie, 3x obiadokolacja)

  • usługa pilota;

  • ubezpieczenie KL i NNW


Dodatkowo płatne:


bilety wstępów, spływ (ok. 400 CZk i 30 euro)


Ramowy program wycieczki: 


I dzień - wyjazd z Cieszyna o godz. 6.00, dojazd do Litomyśla- zwiedzanie zamku, jednego z piękniejszych renesansowych zamków środkowej Europy. Dojazd do Terezina – byłego obozu zagłady. Zwiedzanie pamiątkowych cmentarzy. Dojazd do hotelu w Hreńsku. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.


II dzień - śniadanie, wyjazd do miejscowości Tisa. Spacer w rezerwacie Tiskie Ściany. Przejazd do Niemiec do miejscowości Koenigstein i zwiedzanie twierdzy - jednej z większych warowni obronnych w Europie, z której rozciąga się piękny widok na przełom Łaby, powrót do Hreńska, obiadokolacja, nocleg.


III dzień - śniadanie, krótka górska wycieczka do jednego z piękniejszych cudów natury w Europie – Prachtickiej Bramy. Powrót do Hreńska. Dla chętnych dodatkowa atrakcja - spacer wzdłuż rzeki Kamienicy do przystani, skąd spływ łodziami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


IV dzień - śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd do Drezna- stolicy Saksonii. Zwiedzanie: Kościół Frauenkirche, spacer Tarasami Bruehla, Opera Sempera, Zamek Rezydencjalny Zwinger. Czas wolny w centrum miasta na posiłek we własnym zakresie. Powrót do Polski przez Zgorzelec i Wrocław. Przyjazd do Cieszyna ok. godz. 22–23.


 Z INNYMI DOBRZE, Z NAMI NAJLEPIEJ !!!