Jeziora alpejskie 1000,00 zł

Kategoria: Wycieczki grupowe w Europie

Data wyjazdu: Do uzgodnienia

Cena obejmuje:  • przewóz autokarowy, parkingi

  • 4x nocleg, wyżywienie (4 x śniadanie, 4 x obiadokolacja)-bufet

  • usługa pilota

  • ubezpieczenie KL i NNW


Dodatkowo płatne:


bilety wstępów: ok.75€


Ramowy program wycieczki:


I dzień - wyjazd z Cieszyna o godz.5.00, przejazd przez Czechy i Austrię. Wieczorne zwiedzanie Salzburga:m.in Twierdza Hohensalzburg -jeden z największych zamków Europy,opactwo św.Piotra, Starówka, Katedra, Dom Mozarta. Dojazd do Golling. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.


II dzień – śniadanie. Wycieczka do St.Wolfgang urokliwego miasteczka położonego nad brzegiem jeziora Wolfgangsee. Przejazd do Hallstatt, unikalnego miasteczka pod Dachsteinem, zawieszonego na zerwie skalnej nad jeziorem Hallstatter See. Zwiedzanie kopalni soli- bogata projekcja audiowizualna. Powrót do hotelu. Po kolacji wieczorny spacer - niespodzianka. Nocleg.


III dzień - śniadanie. Wycieczka do Zameku Hohenwerfen, wybudowanego na 155 m skale. Przejazd do Werfen, zwiedzanie największej na świecie lodowej jaskini Eisriesenwelt. Obiadokolacja, nocleg.


IV dzień - śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego Berchtesgaden w Niemczech, ze szczytem Watzmann, rejs po Jeziorze Konigsee (Królewskie) z kościołem Świętego Bartłomieja, spacer do Jeziora Obersee (Górnego). Obiadokolacja, nocleg.


V dzień - śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd z drogę powrotną do Polski, przejazd malowniczą trasą wzdłuż jezior Mondsee, Attersee. Przyjazd do Cieszyna ok. 21.00. Program wycieczki jest ramowy i może ulec zmianie (pogoda,sugestie uczestników).


Z INNYMI DOBRZE, Z NAMI NAJLEPIEJ !!!