Najpiękniejsze czeskie kurorty od 700,00 zł

Kategoria: Wycieczki grupowe w Europie

Data wyjazdu: Do uzgodnienia

Cena: 700zł za osobę przy grupie 36 os


Cena obejmuje:  • przewóz autokarowy, parkingi

  • 3x nocleg, wyżywienie (3 x śniadanie, 3 x obiadokolacja)

  • usługa pilota

  • ubezpieczenie KL i NNW


Dodatkowo płatne:


bilety wstępów:  zamek w Litomyślu 120KC norm 70KC ulg, zamek Loket 120KC norm 95KC ulg, Muzeum Becherovki 120KC, Rezerwas SOOS 90KC,  browar w Pilźnie 140KC, obiad w drodze powrotnej


Ramowy program wycieczki:


I dzień - wyjazd z Cieszyna o godz. 5.30, dojazd do Litomyśla- zwiedzanie zamku, jednego z piękniejszych renesansowych zamków środkowej Europy. Dojazd do Melnika- spacer po starówce miasta, piękny widok na ujście Łaby do Wełtawy. Dojazd do Karlowych Warów, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.


II dzień - śniadanie, wyjazd do zamku Loket- zwiedzanie wspaniałej średniowiecznej warowni Karola IV. Przejazd do kurortu Karlowe Wary- spacer po uzdrowisku i parku zdrojowym, zwiedzanie muzeum znanego i lubianego alkoholu Becherovka. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


III dzień -  śniadanie, zwiedzanie regionu: Rezerwat SOOS- unikalne na skalę europejską miniaturowe wulkany błotne i solniska; Franciszkowe Łaźnie- XVIII-wieczne uzdrowisko uznane za klejnot czeskiej balneologii; Mariańskie Łaźnie- spacer po parku kuracyjnym jednego z najpiękniejszych sanatoriów Europy; Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


IV dzień - śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Pilzna- zwiedzanie słynnego browaru, gdzie warzą Pilsner Urquell. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Cieszyna w godz.nocnych.


Z INNYMI DOBRZE, Z NAMI NAJLEPIEJ !!!